pisanie programów na zleceniestart

o mnie

jak zamawiać

najczęściej zadawane pytania

nasze projekty

szybki kontakt

znalezione w seci

Dlaczego muszę wpłacać zaliczkę? - zaliczka nie jest wysoka - zaledwie 33 procent ustalonej kwoty, daje nam jednak przekonanie, że nie zamówisz tego samego programu u trzech wykonawców naraz, albo nie zapomnisz o nim natychmiast po zamówieniu.
Dlaczego mam ryzykować wpłacając pieniądze z góry? - z góry wpłaca się tylko zaliczkę, resztę kwoty po obejrzeniu programu - zresztą, bez przesady - stroną która tu ryzykuje jestemśmy my, wysyłając pieniądze znasz numer konta, nasze nazwiska, numer telefonu my nie wiemy o Tobie nic, zresztą dlatego potrzebna jest ta zaliczka..
Ta procedura jest dość czasochłonna, jak ją przyspieszyć? jeżeli chcesz, możesz wpłacić od razu całą kwotę, najlepiej w kasie PKO BP, lub dokonać przelewu w tym banku - wtedy widzę księgowanie natychmiast po wykonaniu operacji. Czas skraca się dodatkowo bo po wykonaniu programu od razu wysyłamy źródła.
Nie mam kompilatora moglibyście mi przysłać? - Dev C, Free Pascal, Ultimate C++ tak, jednak takie programy jak Visual Studio, C++ Builder czy Delphi są to programy komercyjne na które trzeba posiadać licencję - nie możemy sobie pozwolić na to by ktoś posądził nas o rozpowrzechnianie pirackiego oprogramowania dlatego w przypadku ww. programów niestety nie. Tu znajdziesz darmowe kompilatory języka c++ i pascal
U konkurencji jest taniej - co z was za programy za grosze? - owszem zdarza się choć rzadko by konkurencyjna firma zaproponowała tańsze wykonanie jakiegoś programu - ale uwaga: w większości przypadków ci ludzie kopiują wcześniej napisane dla kogoś innego programy - nie zdziw się więc jeżeli Twój prowadzący pokaże Ci identyczny kod oddany przez kogoś innego w ubiegłym roku. U nas to nigdy się nie zdarzy - nasze programy piszemy zawsze od nowa!
Może macie coś gotowego? Przykro mi NIGDY nie wysyłamy gotowych programów - po prostu ktoś za nie wcześniej zapłacił i są jego własnością sprzedawanie ich po raz drugi było by po prostu kradzierzą.