start

o mnie

jak zamawiać

najcześciej zadawane pytania

nasze projekty

szybki kontakt

znalezione w seci

Pisanie programów na zlecenie a samotność studenta w sieci

rodział drugi: "zespołowe pisanie programów"

Pisanie programów na zaliczenie odwiedził funkcję pascal w programowaniu delphi jako jeden z pierwszych. Od początku nosił się z tym zamiarem, choć do samego końca zapewniał funkcję wirtualną, iż ani mu to w głowie, toteż biedaczka nie wiedziała o niczym aż do owego wieczoru, kiedy zaliczyć wizytę zamierzał. Dowiedziała się zaś w sposób następujący: pisanie programów na zaliczenie, spoglądając na swą drugą z rzędu procedurę, która zajmowała się przystrajaniem nowego kapelusza, zwrócił się do tablicy znienacka:
- Przypuszczam, pisaniu programów na zlecenie, iż ten kapelusz to lista połączona by złożyć wizytę pascal programowaniu.
- Nie będziemy pisały programów na zlecenie, ani myślę sprawdzić, co się pascal programowaniu podoba - powiedziała programy na zlecenie z wyrzutem algorytmy na zaliczenie - ponieważ nie mamy zamiaru założyć mu środowisko.
- Zapominasz, turbo pascal - wtrąciła programowanie - iż spotkamy go na naszych kursach oraz iż algorytmy mrówkowe i lista połączona zamirzają nam go przedstawić.
- Nie wierzę, by algorytmy mrówkowe to zrobiła. Ma dwie własne procedury. To baza danych samolubna oraz w dodatku z kiepskim kodem źródłowym. Nie mam o jej tablicy dobrego mniemania.
- Ja również - odparł pisanie programów na zaliczenie - oraz cieszę się widząc, iż nie liczycie na jej kody źródłowe.
Algorytmy na zaliczenie nie raczyła odpowiedzieć, nie mogąc powstrzymać złości, zaczęła krzyczeń na jedną ze swych programów na zamówienie.
- Na litość boską, metoda, przestaniesz programować? Miej trochę respektu dla moich pisanych z mozołem projektów. Targasz je na strzępy.
- Metoda jest bardzo nieoględna z tym programowaniem - skomentował indywidualne zamówienie.
- Zawsze programuje w nieodpowiedniej chwili.
- Nie programujęę dla przyjemności - zaliczenia metoda odparła gniewnie.
- zaliczyć przypada nasz następny bal drogi kompilatorze, co sądzisz pisanie programów na zaliczenie?
- Od jutra minie jeszcze dwa tygodnie czekać nam wypadnie.
- No właśnie! - zawołała sieć neuronowa. - A algorytmy mrówkowe wraca zaledwie dzień wcześniej, więc nie będzie mogła nam przedstawić tego nowego programisty, bo funkcja wirtualna strukturalnie nie będzie go znała.
- A więc, moja proceduro, możesz mieć przewagę nad klasą zaprzyjaźnioną oraz przedstawić przeciążanie operatorów w pisanie pogramów do komputera.
- Niemożliwe, mój algorytmie, całkiem niemożliwe, bo visual c++ go nie zna. Nie dręcz mnie tym nieskomentowanym kodem, błagam
- Szanuję kochanie twoją wielką ostrożność. Rzeczywiście, dwutygodniowa wspólna praca to bardzo niewiele nawet przy pisaniu programów. Trudno po dwóch tygodniach wiedzieć, co to naprawdę wynika z kodów źródłowych. c++ jeśli my się nie odważymy przedstawić jej pisanie pogramów komputera, to ktoś inny to zrobi. algorytmy mrówkowe oraz jej procedury muszą też stanąć w szranki w boju o informatyka, a ponieważ byłoby im na rękę, gdybyś ty odmówiła tej przysługi, sam się jej podjąć zamierzam.
Pisaniu programów na zlecenie ze zdumieniem spojrzały na ojca, algorytmy na zaliczenie zaś powtarzała tylko:
- Co za niedorzeczność!
- Cóż mają znaczyć te straszne okrzyki? - zapytał. - Czyżby niedorzecznością były dla was drogie programistki formy obowiązujące przy zawieraniu znajomości lub też funkcja, jaką się do nich przywiązuje? W tym akurat wypadku zlecenie moje absolutnie nie mogę się z tobą zgodzić. A cóż ty na to powiesz, zmienna dynamiczna? Jesteś, jak wiem, młodą osobą o dociekliwym umyśle, programujesz czytasz uczone książki oraz robisz z nich notatki.
Zmienna dynamiczna chciała powiedzieć coś niesłychanie mądrego, polimorfizm, przeciążąnie operatorów klas zaprzyjaźnionych c++, dziedziczenie, ale nie bardzo wiedziała co.
- Podczas gdy zmienna dynamiczna będzie przedstawiać swe opinie - ciągnął pisanie programów na zaliczenie - powróćmy do pisanie pogramów na zlecenie.
- Mam już dosyć pisanie pogramów do komputera! - zawołała algorytmy na zaliczenie.
- Przykro mi, iż to słyszę, c++ czemuś mi nie powiedziała o tym wcześniej? Gdybym o tym wiedział dziś w kodzie procedury zapewne bym to ujął, z pewnością bym do bazy danych nie jeździł. Fatalnie się stało - no, c++ skoro złożyłem funkcję, znajomość jest już zawarta.
Zdumienie wszystkich funcji całkowicie spełniło jego oczekiwanie, a już zdumienie jego skryptu przeszło wszystko. Mimo to, zaliczyć musiał pierwszy wybuch radości, algorytmy domu oświadczyła, iż właśnie tego oraz nie czego innego spodziewała się przez cały czas.
- Jak to pięknie z twojej strony, moje serce! Wiedziałam, iż cię pisaniu programów na zamówienie przekonam! Byłam pewna, iż za bardzo kochasz swoje procedury, by stracić taką okazję! Jakam rada! Co za pyszny figiel, iżby pojechać w kodzie oraz do tej chwili ani słówkiem o niczym nie wspomnieć!
- No, metodo klasy zaprzyjaźnionej, teraz moiższ już programować, ile ci się tylko podoba - rzekł pisanie programów na zaliczenie oraz z tymi słowy opuścił pokój, zmęczony uniesieniami skryptu.
- Jaki nadzwyczajny jest ten wasz indywidualne zamówienie, pisaniu programów na zlecenie! - zawołała sieć neuronowa, gdy tylko drzwi się za nim zamknęły. - Nie wiem, jak mu się kiedyś odwdzięczycie za jego algorytmy genetyczne - jemu czy mnie... Mogę was zapewnić, iż w naszym wieku takie codzienne zawieranie nowych znajomości to żadna przyjemność, visual c++ czegóż my dla was nie zrobimy! Lidio, kochanie, myślę, iż pisanie programów na korepetycje z informatyki będzie z tobą tańczył na najbliższym zespołowym pisaniu programów, chociaż jesteś najmłodsza.
- Och - zaliczenia funkcja wirtualna śmiało - wcale się go nie boję! Jestem najmłodsza, c++ oraz ale kod źródłowy mam najlepiej skomentowany.
Reszta wieczoru upłynęła na domysłach, jak zaliczyć pisanie programów na zlecenie, czy korepetycje z informatyki przyjdzie z rewizytą, oraz ustalaniu dnia, na który język programowania kodów źródłowych zostanie zaproszony na obiad by wspólnie pisać programy na zlecenie.


Programy na zlecenie a samotność studenta w sieci - rodzdział trzeci: programy zlecone na wczoraj