pisanie programów na zamówieniestart

o mnie

jak zamawiać

najczęściej zadawane pytania

nasze projekty

szybki kontakt

znalezione w seciKim jestem? - Myślę, że normalnym facetem. Mam rodzinę, którą kocham i  dla której pracjuję, a relaksują mnie żagle, góry i mój domek w lesie, ale to Ciebie przecież nie obchodzi... Bardziej zainteresuje Cię fakt że jestem zawodowym programistą. Doświadczenie zdobywalem w największych polskich Bankach i firmach tworzących stystemy dla bankowości. Jednak pierwsze szlify w zarobkowym pisaniu programów zdobyłem już w 2 klasie liceum pisząc program, który obroniło aż 3 magistrów ;) Programy na zaliczenie pozwalały mi zresztą wesoło spędzić cały okres nauki i nigdy tak całkowicie nie porzuciłem tego zajęcia  -  nie rozstaję się z nim już od 20 lat... Dlatego, pomimo tego że w dużych firmach informatycznych można sporo zarobić, w pewnym momencie postanowiłem wrócić do korzeni i zacząć działać na własny rachunek - razem z kolegą o podobnych zainteresowaniach założyliśmy firmę: Programy Za Grosze, dzięki temu możemy zaoferować Ci nasze usługi.

Jeżeli chcesz zarobić trochę kasy nic nie robiąc skontaktuj się z nami - otrzymasz specjalny link do wklejenia na swoją stronę - jeżeli ktoś korzystając z tego linku zamówi u nas  program korzystając z opcji szybki kontakt i co najważniejsze ta transakcja zostanie sfinalizowana otrzymasz 10 % zarobionych przez nas pieniędzy - szybko i bez zbędnych pytań !!!
i nie martw się - na pewno nie zostaniesz oszukany - zależy nam na współpracownikach i dlatego bardzo o nich dbamy ;)

tu możesz przeglądnąć historyczne wersje serwisu: Programowanie (2003) Pisanie programów (2004) Programy Na Zaliczenie (2006) Programy Na Zamówienie (2006) Programy Na Zlecenie (2008) budowa i krycie dachów