pisanie programów na zamówienie

Potrzebujesz programu ściśle dopasowanego do Twoich potrzeb i wymagań, których nie spełnia żadna z dostępnych na rynku aplikacji? Jeżeli tak to potrzebujesz programu na zamówienie, programu napisanego specjalnie dla Ciebie tak by spełniał 100% Twoich oczekiwań ...
A może musisz napisać program na zaliczenie, a nie masz o tym zielonego pojęcia, nie masz czasu czy po prostu nie chce Ci się, gdyż programowanie nie jest dziedziną, która Cię interesuje ?
Nie jest istotne dlaczego tu trafiłeś ważne, że trafiłeś dobrze, napisz programy@zagrosze.com lub zadzwoń 017 22 96 873 - z przyjemnością napiszemy dla Ciebie każdy program ...
Piszemy programy na zaliczenie dla studentów, jak również programy na zamówienie dla firm i osób prywatnych, często jesteśmy podwykonawcami. Używamy następujących środowisk programistycznych: Free Pascal, Borland Delphi, DevC++ ,Microsoft Visual C++ oraz Borland C++ Builder ale przy większych projektach dostostujemy się do Ciebie. Nasze kody źródłowe są dobrze skomentowane, a na życzenie dołączamy opis, tak żebyś mógł odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące Twojego projektu, a zaliczenie go pozostało formalnością.

 

statyczna wersja strony

Kim jestem? - Myślę, że normalnym facetem. Mam rodzinę, którą kocham i  dla której pracjuję, a relaksują mnie żagle, góry i mój domek w lesie, ale to Ciebie przecież nie obchodzi... Bardziej zainteresuje Cię fakt że jestem zawodowym programistą. Doświadczenie zdobywalem w największych polskich Bankach i firmach tworzących systemy dla bankowości. Jednak pierwsze szlify w zarobkowym pisaniu programów zdobyłem już w 2 klasie liceum pisząc program, który obroniło aż 3 magistrów ;) Programy na zaliczenie pozwalały mi zresztą wesoło spędzić cały okres nauki i nigdy tak całkowicie nie porzuciłem tego zajęcia  -  nie rozstaję się z nim już od 20 lat... Dlatego, pomimo tego że w dużych firmach informatycznych można sporo zarobić, w pewnym momencie postanowiłem wrócić do korzeni i zacząć działać na własny rachunek - razem z kolegą o podobnych zainteresowaniach założyliśmy firmę: Programy Za Grosze, dzięki temu możemy zaoferować Ci nasze usługi.

Jeżeli chciałbyś zarobić trochę kasy nic nie robiąc zapraszamy do udziału w naszym PROGRAMIE PARTNERSKIM, tutaj możesz obejżeć niektóre nasze realizacje

jeżeli chcesz zarobić trochę kasy nic nie robiąc skontaktuj się z nami - otrzymasz specjalny link do wklejenia na swoją stronę - jeżeli ktoś korzystając z tego linku zamówi u nas program konktaktując się z nami za pomocą opcji szybki kontakt i co najważniejsze ta transakcja zostanie sfinalizowana otrzymasz 10 % zarobionych przez nas pieniędzy - szybko i bez zbędnych pytań !!!
i nie martw się - na pewno nie zostaniesz oszukany - zależy nam na współpracownikach i dlatego bardzo o nich dbamy ;)

Żeby skorzystać z naszych usług musisz powiedzieć nam czego potrzebujesz - przez telefon, mailem, lub wypełniając formularz, który zobaczysz naciskając na 'szybki kontakt'. Postaraj się opisać swój projekt jak najdokładniej, prześlij wszystkie możliwe materiały mówiące o tym, co dany program ma robić jak ma wyglądać itd. Nie zapomnij dostarczyć podstawowych informacji - jakiego kompilatora mamy użyć, a w przypadku baz danych - jakiego typu bazy.
Im więcej informacji nam dostarczysz tym lepiej spełnimy Twoje oczekiwania, zaoszczędzisz nasz czas, którego nie będziemy tracić na wymianę korespondencji więc i zaproponowana przez nas cena usługi będzie niższa.
Jeżeli cena ta Ci nie odpowiada spróbuj się targować - może się dogadamy. Wtedy podamy Ci numer konta, na który należy wpłacić 1/3 umówionej kwoty. (zaznacz w tytule wpłaty o jaki projekt chodzi) Natychmiast po zaksięgowaniu tej sumy zabieramy się do pracy, a po jej wykonaniu wysyłamy do Ciebie plik wykonywalny - dzięki temu będziesz mógł ocenić czy program spełnia wszystkie Twoje wymagania. Po wpłaceniu na konto reszty pieniędzy wysyłamy źródła...

Dlaczego muszę wpłacać zaliczkę? - zaliczka nie jest wysoka - zaledwie 33 procent ustalonej kwoty, daje nam jednak przekonanie, że nie zamówisz tego samego programu u trzech wykonawców naraz, albo nie zapomnisz o nim natychmiast po zamówieniu.
Dlaczego mam ryzykować wpłacając pieniądze z góry? - z góry wpłaca się tylko zaliczkę, resztę kwoty po obejrzeniu programu - zresztą, bez przesady - stroną która tu ryzykuje jesteśmy my, wysyłając pieniądze znasz numer konta, nasze nazwiska, numer telefonu my nie wiemy o Tobie nic, zresztą dlatego potrzebna jest ta zaliczka..
Ta procedura jest dość czasochłonna, jak ją przyspieszyć? najszybsze będą przelewy w mBanku, jeżeli posiadasz w nim konto, jeżeli nie, możesz dokonać wpłaty w kasie PKO BP, lub dokonać przelewu w tym banku - w obu przypadkach widzę księgowanie natychmiast po wykonaniu operacji. Czas można skrócić dodatkowo wpłacając od razu pełną kwotę, bo po wykonaniu programu od razu wysyłamy źródła.

następna strona

Nie mam kompilatora moglibyście mi przysłać? - Dev C, Free Pascal, Ultimate C++ tak, jednak takie programy jak Visual Studio, C++ Builder czy Delphi są to programy komercyjne na które trzeba posiadać licencję - nie możemy sobie pozwolić na to by ktoś posądził nas o rozpowszechnianie pirackiego oprogramowania dlatego w przypadku ww. programów niestety nie. Tu znajdziesz darmowe kompilatory języka c++ i pascal
U konkurencji jest taniej - co z was za programy za grosze? - owszem zdarza się choć rzadko by konkurencyjna firma zaproponowała tańsze wykonanie jakiegoś programu - ale uwaga: w większości przypadków ci ludzie kopiują wcześniej napisane dla kogoś innego programy - nie zdziw się więc jeżeli Twój prowadzący pokaże Ci identyczny kod oddany przez kogoś innego w ubiegłym roku. U nas to nigdy się nie zdarzy - nasze programy piszemy zawsze od nowa!
Może macie coś gotowego? Przykro mi NIGDY nie wysyłamy gotowych programów - po prostu ktoś za nie wcześniej zapłacił i są jego własnością sprzedawanie ich po raz drugi było by po prostu kradzieżą.

następna strona

Piszecie komuś programy na zaliczenie - czy to nie jest oszustwo ? pisanie programów (a właściwie korzystanie z pomocy programistów piszących takie programy) niewątpliwie jest nietyczne jeżeli osoba korzystająca z ich usług zamierza w przyszłości chwalić się umiejętnością pisania programów. Ale jeżeli nie ma, nie chce i nie będzie miała nic wspólnego z programowaniem? Znajomi wykładowcy niejednokrotnie wypowiadali się w rozmowach ze mną, że kłopoty zaliczeniowe studentów studiów kompletnie nie związanych z programowaniem są wynikiem nie tle lenistwa studentów co raczej nonsensownie układanych programów studiów. (więcej)
Jak mogę nauczyć się pisać programy ? możliwości jest wiele: darmowych kursów programowania jest w internecie co niemiara, a ofert dotyczących sprzedaży podręczników jeszcze więcej - początkujący programista ma z czego wybierać. A im więcej kasy może na to przeznaczyć tym możliwości są większe ponieważ dochodzą różne oferty szkoleń kursów stacjonarnych czy nawet studiów uzupełniających. (więcej)

Inne materiały na temat programowania, zaliczania, etc ...

Twój adres e'mail
Jeszcze raz (tak dla pewności)
Kategoria:
Treść:
Załącznik:
 


Proszę czekać!Programy na zamówienie: szyte na miarę, dostosowane do potrzeb klientów, profesjonalnie wykonane.
Programy na zaliczenie: Jeżeli musisz napisać program na zaliczenie, a nie masz o tym zielonego pojęcia, nie masz czasu czy po prostu nie chce Ci się, napisz programy@zagrosze.com lub zadzwoń 017 22 96 873 - z przyjemnością zrobimy to za Ciebie...
Piszemy programy dla studentów jak również programy na zamówienie dla firm często jesteśmy podwykonawcami. Używamy następujących środowisk programistycznych: Free Pascal, Borland Delphi, DevC++ ,Microsoft Visual C++ oraz Borland C++ Builder ale przy większych projektach dostostujemy się do Ciebie. Nasze kody źródłowe są dobrze skomentowane, a na życzenie dołączamy opis, tak żebyś mógł odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące Twojego projektu, a zaliczenie go pozostało formalnością.

statyczna wersja strony

  start   o mnie   jak zamawiać najczęściej zadawane pytania szybki kontakt