programy na zamówienie

pisanie programów na zaliczenie

pisanie programów na zaliczeniePisanie programów komputerowych

Mimo stworzenia bardzo wielu mniejszych i większych programów mamy spory problem gdy chcemy pochwalić się naszymi dokonaniami, z przyczyn oczywistych tajne muszą pozoststać napisane przez nas programy na zaliczenie, firmy których jesteśmy podwykonawcami też najczęściej życzą by ten fakt pozostał tajemnicą. Dlatego możemy zaprezentować Państwu tylko kilka projektów, w przypadku których uzyskaliśmy na to wyraźną zgodę naszych klientów.

program wspomagający pracę gabinetu lekarskiego

wykonany w ramach podwykonawstwa, na zlecenie znanej firmy softwarowej, Gabinet NS to program wspomagający prowadzenie gabinetu lekarskiego prowadzi kartotekę pacjętów, rejestrację, oraz bazę wszystkich leków dopuszczonych do obrotu w naszym kraju wraz z pełną informacją o przeznaczeniu, dawkowaniu i przeciwwskazaniach. Program automatycznie drukuje recepty i zwolnienia lekarskie wypełniając je na podstawie danych z kartoteki pacjentów i opisu wybranych leków, rachunki oraz różne zestawienia oszczędzając lekarzowi mnóstwo czasu. program posiada również moduł magazynowy.
aplikacje na zamówienie

program do obsługi recepcji hotelowej

Kolejny program na zlecenie tej samej firmy - program Pensjonat NS wspomaga prowadzenie hotelu i restauracji, prowadzi rejestr gości, książkę hotelową odpowiada za rezerwację pokoi i/lub stolików w restauracji, wystawia rachunki, faktury oraz drukuje podstawowe zestawienia, zawiera również moduł magazynowy. Niezwykle wygodny graficzny interfejs pozwala jednym rzutem oka ocenić obłożenie pokoi w dowolnym okresie i sprawdzić ich dostępność w określonym terminie.
oprogramowanie na zamówienie

program do hurtowego rippowania strumieni audio

Program na zamówienie stałego klienta - śledzi równolegle od kilku do kilkudziesięciu strumieni audio radia internetowego zdefiniowanych przez użytkownika i zapisuje na dysk piosenki nadawane przez te rozgłośnie o ile nie ma ich jeszcze w swojej bazie (ewentualnie zastępuje plik gorszej jakości lepszym) umożliwia wielokryterialne przeszukiwanie bazy zapisanych utworów na zasadzie zapytań SQL, oraz oczywiście odtwarzanie utworów.
program na zamówienie

program do ... chmm - zostania milionerem ?

Jedno z wielu podobnych zleceń - klient podobnie jak wielu innych uważa że to jakie liczby wylosowano w poprzednich losowaniach ma wpływ na wyniki losowań kolejnych - zadaniem programu jest wyszukiwanie zależności pomiędzy losowaniami multilotka - program zawiera w sobie niezwykle szybki algorytm porównywania zestawów liczb - sprawdzenie czy kombinacja wystąpiła danym losowaniu zajmuje zaledwie 3 takty procesora, co umożliwia mu sprawdzenie w akceptowalnym czasie miliardów kombinacji.
pisanie programów

program wspomagający przemysłową hodowlę tuczników

gromadzi dane o zwierzętach, pilnuje dawek żywienia, przypomina w odpowiednim czasie o konieczności wykonania szczepień okresowych oraz umożliwia przeprowadzenie symulacji opłacalności określonych wariantów hodowli na podstawie kosztów pasz, energii, pracy oraz przewidywanego przyrostu masy zwierząt

(jedyny w tym zestawieniu program na zaliczenie - wykonany ale niestety nigdy nie opłacony - klient złożył zamówienie, a po napisaniu programu przestał odpowiadać na maile, ten fakt stał się kroplą która spowodowała wprowadzenie wymogu wpłacania zaliczek)

piszemy programy na zaliczenie
programy na zlecenie - poprzedia strona...