programy na zaliczenie

piszemy programy na zamówienie

programy na zaliczenie

Może macie coś gotowego?

Przykro mi, z wyjątkiem kilku aplikacji, które można znaleźć w dziale "Nasze realizacja" przy których wyraźnie zaznaczono że oprogramowanie jest na sprzedaż, NIGDY nie wysyłamy gotowego oprogramowania - po prostu ktoś już za nie wcześniej zapłacił, jest więc jego własnością, a sprzedawanie czyjejś własności po raz drugi było by po prostu kradzieżą.


Jak wygląda proces zamówienia programu i jego realizacji?

Po pierwsze żeby skorzystać z naszych usług musisz opisać nam czego dokładnie potrzebujesz - wypełniając formularz, który zobaczysz naciskając na 'szybki kontakt', mailem - programy@zagrosze.com - lub po prostu przez telefon - 17 22 96 873. Postaraj się opisać swój projekt jak najdokładniej, prześlij wszystkie możliwe materiały mówiące o tym, co dany program ma robić jak ma wyglądać itd. Nie zapomnij o podstawowych informacjach - jakiego kompilatora mamy użyć, a w przypadku baz danych - jakiego typu bazy, określ też czy program ma być pisany strukturalnie czy obiektowo, czy ma posiadać interfejs graficzny czy też ma być programem działającym w konsoli.
Im więcej informacji nam dostarczysz tym lepiej spełnimy Twoje oczekiwania, co równie ważne zaoszczędzisz nasz czas, którego nie będziemy tracić na wymianę korespondencji więc i zaproponowana przez nas cena usługi będzie niższa. Jeżeli cena ta Ci nie odpowiada spróbuj się targować - może się dogadamy. Wtedy podamy Ci numer konta, na który należy wpłacić 1/3 umówionej kwoty. (w tytule wpłaty wpisz adres e-mail z którego prowadziliśmy korespondencję abyśmy mogli poprawnie połączyć wpłatę ze zleceniem) Natychmiast po zaksięgowaniu zaliczki zabieramy się do pracy, a po jej wykonaniu wysyłamy do Ciebie plik wykonywalny - demo programu - dzięki temu będziesz mógł ocenić czy program spełnia Twoje wymagania i przekazać nam ewentualne uwagi. Po wpłaceniu na konto całej umówionej kwoty wysyłamy źródła...


Dlaczego mam wpłacać zaliczkę?

wymagamy wpłaty zaliczki przed rozpoczęciem realizacji zlecenia - nie jest ona wysoka - to zaledwie 33 procent ustalonej kwoty, jednak daje nam przekonanie, że nie zamówisz tego samego programu u kilku wykonawców naraz, ani nie zapomnisz o nim natychmiast po zamówieniu.


Czy wpłacanie pieniędzy z góry nie jest ryzykowne?

z góry wpłaca się tylko niewielką część umówionej kwoty, resztę po obejrzeniu programu i sprawdzeniu jego funkcjonalności, tak naprawdę stroną która tu ryzykuje jesteśmy my, wysyłając pieniądze znasz numer konta, nasze nazwiska, numer telefonu - my nie wiemy o Tobie nic i nie mamy żadnych instrumentów do dochodzenia swoich roszczeń - właśnie dlatego potrzebna jest ta zaliczka, kiedyś jej nie pobieraliśmy ale zdarzyło się kilkukrotnie, że klient po zamówieniu programu po prostu przestał odpowiadać na maile ...


Cała ta procedura trwa zbyt długo, jak ją przyspieszyć?

termin realizacji zlecenia zależy głównie od szybkości zaksięgowania wpłaty na naszym koncie, najszybsze będą przelewy w mBanku, jeżeli posiadasz w nim konto, jeżeli nie, możesz dokonać wpłaty w kasie PKO BP, lub dokonać przelewu w tym banku (ewentualnie przelewu z Inteligo na konto w PKO BP), są też przelewy ekspresowe które umożliwiają rozliczenia międzybankowe w ciągu 15 minut - w tych przypadkach widzę księgowanie natychmiast po wykonaniu operacji i możemy przystąpić do realizacji zlecenia. Czas ten można dodatkowo skrócić wpłacając od razu pełną kwotę - po wykonaniu programu od razu wysyłamy źródła.


Znalazłem tańszą ofertę - co z was za programy za grosze?

owszem zdarza się, że konkurencyjna firma zaproponuje tańsze wykonanie jakiegoś programu - ale uwaga: w większości przypadków ci ludzie kopiują wcześniej napisane dla kogoś innego programy - nie zdziw się więc jeżeli Twój prowadzący pokaże Ci identyczny kod programu oddany przez kogoś innego w ubiegłym roku. Nie jestem w stanie konkurować z takimi "wykonawcami" - kopiuj-wklej zawsze będzie tańsze niż praca potrzeba na napisanie jakiegokolwiek programu ale dzięki temu z nami nigdy nie przydarzy Ci się wyżej opisana sytuacja - nasze programy piszemy zawsze od nowa!


pisanie programów na zaliczenie

Nie mam kompilatora moglibyście mi przysłać?

Free Pascal, Lazarus, Dev C++, Code Bloks, Ultimate C++ itp. tak, podpowiemy również skąd wziąć darmowe wersje komercyjnych programów, jednak nie możemy sobie pozwolić na to by ktoś posądził nas o sprzedaż pirackiego oprogramowania dlatego w przypadku środowisk komercyjnych niestety nie.


Piszecie ludziom programy na zaliczenie - czy to nie jest oszustwo ?

pisanie programów, choć raczej trzeba mówić o korzystaniu z pomocy programistów piszących takie programy, jest nietyczne wtedy jeżeli osoba korzystająca z ich usług zamierza w przyszłości legitymować się umiejętnością programowania. Ale jeżeli nie ma, nie chce mieć i nie będzie miała nic wspólnego z pisaniem programów? Niejednokrotnie w rozmowach towarzyskich słyszałem od znajomych wykładowców, że problemy z zaliczaniem programowania ludzi studiujących kierunki kompletnie nie związane z informatyką są wynikiem nie tle lenistwa studentów co raczej nonsensownie układanych programów studiów, bo takich zajęć w ogóle nie powinno tam być a są tylko dlatego by dawać dodatkowe godziny nie wyrabiającym pensum "specjalistom" od turbo pascala (więcej o pisaniu programów na zaliczenie)


Gdzie mogę nauczyć się pisać programy ?

przede wszystkim trzeba polubić wujka google, wtedy okazuje się że możliwości jest bardzo dużo: od darmowych kursów programowania, których w internecie jest co niemiara, przez oferty dotyczący sprzedaży podręczników po różnego rodzaju fora tematyczne gdzie można uzyskać darmową pomoc przy rozwiązywaniu problemów z programowaniem - początkujący programista ma z czego wybierać. A im więcej pieniędzy może na to przeznaczyć tym większe ma możliwości ponieważ dochodzą do tego oferty szkoleń, kursów stacjonarnych, a także studiów uzupełniających. (więcej o nauce pisania programów)