programy na zaliczeniestart

o mnie

jak zamawiać

najczęściej zadawane pytania

nasze projekty

szybki kontakt

znalezione w seci

Masz problem z napisaniem programu na zaliczenie?, może nie masz o tym zielonego pojęcia, może nie masz czasu, a może po prostu nie chce Ci się tego robić?, Jeżeli tak jest napisz programy@zagrosze.com lub zadzwoń 017 22 96 873 - z przyjemnością napiszemy dla Ciebie Twój program ...
Piszemy programy na zaliczenie jak również programy na zlecenie dla firm i osób prywatnych, często jesteśmy podwykonawcami większych projektów. Używamy wielu środowisk programistycznych: Free i Turbo Pascal, Borland Delphi, DevC++ ,Microsoft Visual Studio oraz Borland C++ Builder oczywiście, jeżeli trzeba dostostujemy się do Ciebie. Pisane przez nas kody źródłowe są dobrze skomentowane, a na życzenie dołączamy też ich opis, tak żeby żadne pytanie dotyczące Twojego projektu nie było dla Ciebie problemem i zaliczenie programu stanowiło czytą formalność.
Pisząc programy na zamówienie kładziemy nacisk na przejrzystość i niezawodność kodu, tak by nie sprawiał on problemów użytkonikom i umożliwiał łatwą rozbudowę w przyszłości.

dynamiczna wersja strony