usługi programistycznestart

o mnie

jak zamawiać

najczęściej zadawane pytania

nasze projekty

szybki kontakt

znalezione w seci

Żeby skorzystać z naszych usług musisz powiedzieć nam czego potrzebujesz - przez telefon, mailem, lub wypełniając formularz, który zobaczysz naciskając na 'szybki kontakt'. Postaraj się opisać swój projekt jak najdokładniej, prześlij wszystkie możliwe materiały mówiące o tym, co dany program ma robić jak ma wyglądać itd. Nie zapomnij dostarczyć podstawowych informacji - jakiego kompilatora mamy użyć, a w przypadku baz danych - jakiego typu bazy.
Im więcej informacji nam dostarczysz tym lepiej spełnimy Twoje oczekiwania, zaoszczędzisz nasz czas, którego nie będziemy tracić na wymianę korespondencji więc i zaproponowana przez nas cena usługi będzie niższa.
Jeżeli cena ta Ci nie odpowiada spróbuj się targować - może się dogadamy. Wtedy podamy Ci numer konta, na który należy wpłacić 1/3 umówionej kwoty. (zaznacz w tytule wpłaty o jaki projekt chodzi) Natychmiast po zaksięgowaniu tej sumy zabieramy się do pracy, a po jej wykonaniu wysyłamy do Ciebie plik wykonywalny - dzięki temu będziesz mógł ocenić czy program spełnia wszystkie Twoje wymagania. Po wpłaceniu na konto reszty pieniędzy wysyłay źródła...