programy na zaliczeniestart

o mnie

jak zamawiać

najczęœciej zadawane pytania

nasze projekty

znalezione w seci

Czy konieczne jest wpłacanie zaliczki? - tak jest to konieczne ale przecież zaliczka nie jest wysoka - jest to zaledwie 33 procent ustalonej wspólnie kwoty, jednak daje nam ona przekonanie, że nie zapomnisz o swoim zamówieniu natychmiast po jego złożeniu oraz że nie zamówisz napisania tego samego programu u kilku różnych wykonawców
Wpłącanie pieniędzy w ciemno jest niebezpieczne - dlaczego mam ryzykować wpłacając pieniądze z góry? - wymagamy wpłaty zaliczki - z wymienionych wyżej powodów - pozostałą kwotę należy wpłacić po obejrzeniu programu - w brew pozorom nie jest to niebezpieczne - oszukiwanie klientów miało by bardzo krótkie nóżki i bardzo szybko zniszczyło by naszą reputację, a my zajmujemy się pisaniem programów na zaliczenie juz od 20 lat
Jak makszymalnie przyspieszyć proces pisania programu? jeżeli chcesz, możesz wpłacić od razu całą kwotę, przelew w MBaku lub PKO BP albo wpłąta w kasie tego banku jest dla nas widoczna natychmiast, co powoduje że natychmiast przystępujemy do pracy. Czas realizacji zlecenia skraca się dodatkowo bo po napisaniu programu nie przygotowujemy wersji demo tylko od razu wysyłamy pełną wersję plus źródła.
Moglibyście wysłać mi taniej coś gotowego? Przykro mi ale NIGDY nie wysyłamy napisanych wcześniej programów - 7 ktoś za nie wcześniej zapłacił i są one jego własnością ponowna ich sprzedaż była by kradzieżą poza tym narażała by zarówno Ciebie jak i właściclea programu na wpadkę i posądzenie o plagiat.
Nie mam kompilatora moglibyście mi przysłać? - darmowe środowkia takie jak Dev C, Free Pascal Lazarus, Ultimate C++ czy wersje demonstacyjne komercyjnych produktów - oczywiście tak, jednak nie możemy sobie pozwolić na to by ktoś posądził nas o rozpowrzechnianie pirackiego oprogramowania dlatego w przypadku komercyjnych produktów niestety nie.
Dlaczego tak drogo? - Nasza największa zaleta dla nietkórych okazuje się być wadą - ponieważ zawsze piszemy programy od podstaw - tworzone przez nas oprogramowanie ma pewną wartość - wartość czasu naszej pracy dlatego rzeczywiście może okazać się że konkurencyjna firma zaoferuje CI napisanie programu na zaliczenie taniej, ale nie zdziw sie jeżeli prwoadzący pokaże CI ten sam kod źródłowy oddany przez kogoś innego kilka lat temu. Nie możemy konkurować ceną z nieuciwymi wykonawcami,wciśnięcie CTL-C CTLR-V zawsze będzie tańsze tylko zastanów się czy takiego programu oczekujesz?