programy na zamówieniestart

o mnie

jak zamawiać

najczęściej zadawane pytania

nasze projekty

znalezione w seci

Z pisaniem programów na zlecenie jestem związany od najmłodszych lat. Jeszcze w okresie nauki w liceum zapewniałem sobie w ten sposób dodatkowe środki na lepsze życie. To były jednak drobne programiki, kamieniem milowym było stworzenie na drugiem roku studiów serii programów do projektowania transformatorów energetycznych który broniło aż trzech przyszłych magistrów. Programy na zaliczenie pozwalały mi wesoło spędzić okres nauki i nigdy  pomimo podjęcia pracy zawodowej w poważnych instytujcjach całkowicie nie porzuciłem tego zajęcia -  nie rozstaję się z nim już od 25 lat...
Kim jestem? - Myślę, że zwyczajnym facetem. Mam rodzinę, którą kocham - to dla której pracjuję, relaksują mnie narty, żagle, i mój domek w lesie, jednak to co Ciebie najbardziej interesuje to fakt że od wielu lat jestem zawodowym programistą Doświadczenie zdobywalem w największych polskich Bankach i firmie Softbank S.A która w tamtym okresie tworzyła oprogramowanie dla bankowości. Jednak pomimo faktu, że w dużych firmach programistycznych można sporo zarobić, w pewnym momencie postanowiłem wrócić do korzeni i zacząć działać na własny rachunek - razem dwoma kolegami o podobnych zainteresowaniach założyliśmy firmę: Programy Za Grosze, dzięki czemu możemy zaproponować Ci nasze usługi w zakresie pisania programów na zamówienie.

Program partnerski - Jeżeli lubisz zarabiać pieniądze nic nie robiąc napisz do nas, a otrzymasz specjalny link do wklejenia na Twoją stronę - jeżeli ktoś korzystając z tego linku zamówi program na zlecenie przy pomocy opcji szybki kontakt (transakcja musi zostać sfinalizowana) otrzymasz 10 % zarobionych przez nas pieniędzy - szybko i bez zbędnych pytań - naprawdę warto - zależy nam na współpracownikach i dlatego bardzo o nich dbamy ;)