zlecenie napisania programustart

o mnie

jak zamawiać

najczęściej zadawane pytania

nasze projekty

znalezione w seci

Żeby zamówić program musisz dokładnie opisać nam jakiego programu potrzebujesz - przez telefon lub mailem postaraj się opisać swój projekt jak najdokładniej, prześlij wszystkie możliwe materiały opisujące o tym, co dany program ma robić jak ma wyglądać itd. Nie zapomnij dostarczyć podstawowych informacji - jakiego kompilatora mamy użyć, a w przypadku baz danych - jakiego typu bazy.
Dokładne opisanie programu spowoduje że lepiej spełnimy Twoje oczekiwania, zaoszczędzisz nam mnóstwo czasu, którego nie będziemy tracić na zbędne pytania więc i zaproponowana przez nas cena wykonania zamównienia będzie niższa.
Jeżeli cena za zlecenie Ci nie odpowiada spróbujmy się potargować - na pewno się dogadamy. Gdy dojdziemy do porozumienia podamy Ci numer konta, na który należy wpłacić zaliczkę - 1/3 umówionej kwoty. (w tytule wpłaty należy wyraźnie określić o jaki projekt chodzi). Natychmiast po zaksięgowaniu zaliczki zabieramy się do realizacji zlecenia, a po jego wykonaniu wysyłamy do Ciebie program demonstracyjny - dzięki temu będziesz mógł ocenić czy program spełnia wszystkie Twoje wymagania. Po wpłaceniu na konto reszty pieniędzy wysyłay pełną wersję programu wraz ze źródłami ...