programy na zaliczeniestart

o mnie

jak zamawiać

najczęściej zadawane pytania

nasze projekty

znalezione w seci

Dlaczego mam wpłacać pieniądze za program z góry, czy to nie ryzykowne? - z góry wpłaca się jedynie zaliczkę 33% umówionej wartości zlecenia, resztę pieniędzy po obejrzeniu zamówionego programu - zresztą, gdy się dobrze zastanowić - stroną która tu ryzykuje jestemśmy raczej my, Ty wysyłając pieniądze znasz nasz numer konta, nazwiska czy numer telefonu my nie wiemy o Tobie nic i właśnie dlatego wymagana jest zaliczka..
Czy zlecając program muszę wpłacać zaliczkę? - zaliczka nie jest zbyt wysoka - to tylko 33 procent ustalonej wartości zlecenia, daje nam jednak nadzieję, że nie zamówisz tego samego programu u trzech programistów naraz, albo nie zapomnisz o nim natychmiast po jego zamówieniu.
Procedura zamawiania programu jest dość czasochłonna, czy można ją przyspieszyć? jeżeli chcesz, możesz wpłacić od razu całą ustaloną cenę zlecenia, najlepiej w kasie PKO BP, lub dokonać przelewu w mbanku lub PKO BP - wtedy księgowanie wykonywane jest natychmiast po dokonaniu wpłaty. Czas wykonania zlecenia skraca się dodatkowo bo po napisaniu programu od razu wysyłamy pełną wersję programu (nie musimy przygotowywać wersji demonstracyjnej) wraz z kdem źródłowym.
U konkurencji znalazłem tańszą ofertę - co to za programy za grosze? - zdarza się czasami że konkurencyjna firma zaproponuje tańsze wykonanie jakiegoś zlecenia - ale trzeba wziąć pod uwagę że w większości przypadków ci ludzie powielają napisane wcześniej dla kogoś innego programy - nie można się więc dziwić jeżeli Twój prowadzący oceniając zadanie znajdzie identyczny kod oddany przez innego studenta na zaliczenie w ubiegłym roku. U nas to nie ma takiego ryzyka - nasze programy zaliczeniowe piszemy zawsze od od początku dbając o to by nie powielać nie tylko samych kodów ale nawet sposonbu myślenia!
Nie mam kompilatora i nie moge skompilować programu - moglibyście mi przysłać? - darmowe kompilatory takie jak Dev C, Free Pascal, Ultimate C++ oraz niektóre bezpłatne wersje komercyjnych programów są dostępne publicznie za darmo i chętnie udostępnimy linki, jednak takie programy komercyjne jak Visual Studio, C++ Builder czy Delphi (w wersjach komercyjnych) są czyjąś właśnością - nie możemy sobie pozwolić na rozpowrzechnianie pirackiego oprogramowania tak więc w przypadku ww. programów niestety musimy odmawiać.
Może macie jakiś gotowy program na zaliczenie? Przykro mi ale NIGDY nie wysyłamy gotowych programów na zaliczenie - ktoś za nie wcześniej zapłacił i sprzedawanie po raz drugi jego własności było by po prostu złodziejstwem, poza tym narażało by Ciebie na opisane powyżej ryzyko wpadki.